SPORT

Hradec porazil lídra z Třince
Hokej 5.12.2018

Mountfield si po souboji s Vítkovicemi připsal skalp druhého protivníka ze Slezska, Oceláře přehrál 4:2. Hradec se tak znovu vyhoupl na druhé místo extraligy.

Hradec si ze Znojma veze bod za bezbrankovou remízu
Fotbal 24.11.2018

V posledním mistrovském zápase roku 2018 Votroci litovali řady neproměněných šancí, kterým vévodila neproměněná penalta Fahrudina Ďurděviće už ve 3. minutě. Ve Znojmě byl Hradec výrazně lepší, ale na víc než bod za remízu 0:0 to nestačilo.

Tři góly ve třetí třetině zajistily Hradci proti Litvínovu tři body
Hokej 24.11.2018

Litvínov pod Bílou věží vedl a sahal po bodech. Ty však odvály tři trefy Mountfieldu ve třetí třetině. Hosté rychle korigovali, ovšem i přes vypjatý závěr zůstávají všechny body v Hradci.

Na hokejovém turnaji v Hradci Králové se utkají čtyři prestižní týmy desetiletých
Hokej 22.11.2018

Čtyři prestižní hokejové týmy změří své síly v neděli 25.11. na hokejovém turnaji O pohár profesora Malého. Turnaj proběhne na zimním stadionu Mountfield HK a zúčastní se ho na sedmdesát hráčů narozených v roce 2008, kteří patří do mužstev Mountfield Hradec Králové, HC Slávia Praha, HC Dynamo Pardubice a HC Lvi 2009 České Budějovice.

Oceláři opět vítězně, v těžkém utkání porazili Mountfield HK
Hokej 21.11.2018

Třinečtí se dostali brzo do vedení po gólu Doudery, v první třetině ještě vyrovnal Dragoun. Na branku Ondřeje Kovařčíka ze druhé části hry už Hradečtí odpověď nenašli. Třinec tak zvítězil i pošesté v řadě.

Nůžky Jirky Mikera z devadesáté minuty rozhodly zápas Hradce proti Ústí
Fotbal 2.11.2018

Po celý průběh byli Votroci lepším týmem. Drželi míč častěji na svých kopačkách a vytvářeli si i slibné příležitosti. V brance ústecké Army však čaroval bývalý gólman Hradce Králové Jiří Lindr. Recept na něj našel až střídající mladík Jirka Miker, který se nádherně trefil v samotném závěru.

Nadějně rozehraný zápas ztratil Mountfield ve třetí třetině a Spartě podlehl
Hokej 29.10.2018

Hradečtí začali utkání se Spartou dobře a po první třetině vedli 2:0. V druhé části svůj náskok bez větších obtíží ubránili, jenže pak přišel kolaps. V závěrečných dvaceti minutách Východočeši třikrát inkasovali a připsali si druhý neúspěšný duel před vlastními tribunami.

Hradec nedotáhl stíhací jízdu, v derby  s Pardubicemi padl
Hokej 27.10.2018

Hradec nedotáhl stíhací jízdu, v derby s Pardubicemi padl

Pardubice efektivně využívaly chyb Mountfieldu a ve druhé třetině vedly už 4:0. Hradečtí však nesložili zbraně, vyprodukovali 42 střel a snížili na 4:6, premiérovou domácí porážku letošního ročníku už ale neodvrátili.

Hradec si veze z Prostějova bod za bezbrankovou remízu
Fotbal 19.8.2018

Duel nabídl hodně tvrdých soubojů, bojovnosti a také několik zajímavých šancí. Ale když se na jedné straně neuchytily možnosti Kropáčka či Ďurděviče, na straně druhé pak především střely Hapala a Píchala, tak se oba týmy rozešly smírně s výsledkem 0:0.

Generální manažer Mountfieldu HK Aleš Kmoníček o změnách v týmu. Kdo přijde na try-out?
Hokej 23.7.2018

Již v pondělí naskočí Východočeši poprvé společně na led! Spolu s loňskými Lvy, které povede z pozice hlavního trenéra Tomáš Martinec, vyjedou na plochu ČPP Arény rovněž nové tváře.

O třech bodech Hradce z Táborska rozhodl Ladislav Martan
Fotbal 23.7.2018

O vítězi rozhodla již druhá minuta, kdy se prosadil prudkou ranou Ladislav Martan. Hradečtí předvedli jistý a přesvědčivý výkon, kdy soupeře pouštěli jen výjimečně k zakončení.

Hradec Králové se dohodl s Mountfieldem na další šestileté spolupráci
Hokej 27.6.2018

Extraligový hokej se bude v Hradci Králové hrát dalších šest let. Zastupitelé města schválili novou akcionářskou dohodu se společností Mountfield o pokračování partnerství v hokejovém klubu, ve kterém mají po 50 procentech akcií.

Hradeckou ofenzívu rozšíří talent Martin Réway
Hokej 14.6.2018

Budování kádru Mountfieldu HK na sezónu 2018/19 pokračuje. Ofenzívu týmu trenérského tria Martinec – Krátoška, Svoboda rozšíří talentovaný třiadvacetiletý útočník Martin Réway.

Parťák pro Jaroslava Pavelku. Hradecké brankoviště doplní Brandon Maxwell
Hokej 4.6.2018

Po odchodu Patrika Rybára avizovalo vedení klubu Mountfield HK, že shání k Jaroslavu Pavelkovi druhého kvalitního gólmana. Tím se stává kanadsko-americký showman Brandon Maxwell.

Ústí si z Hradce odvezlo všechny bod
Fotbal 12.5.2018

V prvním poločase se hned dvakrát prosadilo Ústí nad Labem. Hradec se připomněl nastřelenou tyčkou od Vlkanovy. Ústeckou třetí branku zařídil v 68. minutě znovu Jakubov. Konečný výsledek pak už jen korigoval Marek Plašil.

O výhře Hradce v Sokolově rozhodl v nastavení Petr Schwarz
Fotbal 7.5.2018

První poločas nabídl vyrovnanou partii, kdy o trochu více štěstí se přiklonilo na stranu domácích, když se hlavou prosadil Mejdr. Votroci vyrovnali hned v úvodu druhého dějství a o vítězství rozhodl až nastavený čas, kdy se krásně z přímého kopu trefil Petr Schwarz.