AKTUÁLNĚ / Aktuálně

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
Autor / zdroj: Pixabay
16.4.2020

Další část sportovišť v Trutnově se zpřístupní veřejnosti

TRUTNOV

S ohledem na uvolnění některých opatření ze strany Vlády České republiky přistupuje i město Trutnov k dalším krokům, které zpříjemní a zjednoduší život ve městě. Od pátku 17. dubna bude zpřístupněna další část sportovišť.

V souvislosti s postupným uvolňováním některých opatření Vlády České republiky otevře město Trutnov další část sportovišť pro veřejnost. Od pátku 17. dubna tak budou otevřeny tenisové kurty vedle letního koupaliště.

Lidé budou moci využít dva ze čtyř kurtů. Ovšem zázemí, jako jsou šatny a sprchy, stále zůstane zavřeno,“ vysvětluje Tomáš Hendrych, místostarosta města Trutnova. V pátek se také zpřístupní síť jednosměrných terénních MTB stezek Trutnov Trails v lokalitě Čížkových kamenů. „Pokud sem lidé budou směřovat automobily, jediné možné místo, kde mohou zaparkovat, je plocha před popílkovým jezerem, kterou poskytla společnost ČEZ, a. s., tak, aby vozidla nezajížděla do Lhoty u Trutnova,“ dodává trutnovský místostarosta.

Už od minulého týdne mohou lidé využívat také dětská hřiště ve městě a cvičební prvky v okolí města. Technické služby Trutnov, s. r. o., budou nově jednou za dva týdny všechna dětská hřiště a k tomu ještě autobusové zastávky dezinfikovat. Od pondělí 20. dubna bude za omezených podmínek znovuotevřena také městská tržnice v Poštovní ulici.

Zavřeny však nadále zůstávají fotbalový a atletický stadion, skatepark a areál Střediska volného času Trutnov.

Autor / zdroj: Michaela Dědková

DALŠÍ ČLÁNKY

Zapečená cuketa

Jednoduché zapečené jídlo, které může být skvělou krémovou přílohou plnou chuti, aniž by bylo příliš tučné. Pro lehkou večeři podáváme se salátem.

V Hradci začal příjem žádostí o městskou finanční pomoc podnikatelům

Drobní hradečtí podnikatelé již mohou na magistrát města odesílat žádosti o městskou finanční pomoc do výše až 25 tisíc korun.

Ministerstvo financí může udělit výjimku, která vyřeší problém s pozemkem pro výstavbu nové infekční kliniky

Příprava projektu výstavby nové kliniky infekčních nemocí ve FNHK narazila v uplynulých týdnech na problém s pozemkem, na kterém má klinika mít parkov

DNES SE STALO

HISTORIE5. srpna 1646

byl Ferdinand IV. korunován českým králem.

ZAJÍMAVOSTI5. srpna 1884

položili v New Yorku základní kámen ke stavbě Sochy Svobody.

AUTO-MOTO5. srpna 1888

Bertha Benzová jako první řidička automobilu podnikla 106 km dlouhou cestu z Mannheimu do Pforzheimu.

POZVÁNKA OBRAZEM