VOLNÝ ČAS / Bazény, koupaliště

Hradecké aquacentrum se otevře 28. října 2022 s akcí Podzimní prázdniny
 
Autor / zdroj foto: snhk.cz

Hradec Králové

Aquacentrum v městských lázních se od pátku 28. října opět otevře veřejnosti. Provozovatel plaveckého areálu Správa nemovitostí Hradec Králové si navíc od tohoto dne připravila akci Podzimní prázdniny. Od pátku 28. do neděle 30. října mají návštěvníci ke vstupu navíc 20 minut zdarma. Akce platí pro všechny, ať už si zakoupí jednorázový vstup v pokladně nebo využijí čipové hodinky. Bonus bude započítán také návštěvníkům plaveckého bazénu, kteří projdou v plavkách spojovací vyhřívanou chodbou do aquacentra.

K dispozici budou v aquacentru všechny atrakce, a to vlnobití v rekreačním bazénu, perličkový i teplý vířivý bazén vyhřívaný na 37 stupňů, bazén s podvodními masážemi či tobogán dlouhý 82 metrů se světelnými efekty. Ti nejmenší mohou vyzkoušet dětský bazének s umělou říčkou a vodní skluzavkou.

Během podzimních dnů je možné navštívit také parní kabiny s vonnými esencemi či Sauna & SPA zóny, kde je možné využít finskou saunu, venkovní atrium, ochlazovací bazének, ledovou studnu i odpočívárny.


Otevření aquacentra se o několik dní zpozdilo, jelikož bylo nutné provést větší rozsah stavebních prací, než s jakým se původně počítalo. Rozsáhlejší úpravy vyžadoval kruhový perličkový bazén, u kterého byly odstraněny průsaky. Termín znovuotevření posunulo také vybudování odvodnění dilatačních spár a vysychání stěn. Po dokončení stavebních prací bude třeba umýt celou bazénovou halu a poté ji bude možné napustit.

Autor / zdroj: Stanislav Bydžovský

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.