KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Koupaliště Flošna v Hradci Králové.
Koupaliště Flošna je unikátní komplex nabízející zábavu pro děti i dospělé. Na dušovém tobogánu mohou jezdit i dvojice
Koupaliště Flošna v Hradci Králové. 
Autor / zdroj foto: Správa nemovitostí Hradec Králové

Koupaliště Flošna / Hradec Králové

Areál Koupaliště Flošna je unikátní komplex, který nabízí sportovně relaxační vyžití pro celou rodinu. Po celou sezónu se voda v bazénech vyhřívá na 26 až 28°C, takže je koupání možné i při nepříznivém počasí. Ke slunění slouží nejen travnatá plocha o rozloze 10 000 metrů čtverečních, ale i venkovní terasy s dřevěnými lehátky a slunečníky, které jsou pro návštěvníky zdarma. Stromy v letním období zajišťují potřebný stín.

Koupaliště Flošna se nachází v bezprostředním dosahu MHD, k dispozici je i velké bezplatné parkoviště. K úschově cenností slouží trezory umístěné na koupališti. Pro jízdní kola jsou připraveny bezpečnostní stojany. Pro imobilní návštěvníky je zajištěn bezbariérový vstup do objektu.

Bazény
Lidé každého věku a různých plaveckých schopností mohou využít tři nerezové bazény. Plavecký bazén o délce 50 metrů, rekreační bazén s atrakcemi a divokou řekou a dětský bazén se skluzavkou. Celková vodní plocha je 1670 metrů čtverečních. Po celou sezónu se voda v bazénech vyhřívá na 26 až 28°C, takže je koupání možné i při nepříznivém počasí. Letní koupaliště je kompletně vybaveno speciálním čistícím zařízením pro úpravu vody nejen chemicky, ale i v kombinaci čištění vody pomocí ozonu a UV.

Tobogány
Tobogány patří neodmyslitelně k vybavenosti každého pořádného koupaliště. Veškeré atrakce na Koupališti Flošna jsou zdarma (v ceně vstupenky). 

Milovníky adrenalinu tady zvou na skluzavku Jump. Klasický tobogán nadchne všechny milovníky vodních radovánek. Jízdu na nafukovacích kolech na dušovém tobogánu, ústícím do dojezdového bazénu s línou řekou, mohou vyzkoušet jak jednotlivci, tak i dvojice.

Pro děti
Vedle dětského bazénu je umístěn dětský koutek pro nejmenší návštěvníky letního koupaliště, kde jsou připraveny lavičky, prolézačky, houpací atrakce (žába, ryba, scooter a mořský koník na pružině), malá tělocvična se skluzavkou. Na okraji hřiště je brouzdaliště pro nejmenší, kde si mohou hrát či pouštět lodičky. Z větší části je hřiště z elastických desek o rozloze 62,5 metru čtverečních zastíněno.

V prostoru letních převlékáren, bylo vytvořeno místo pro maminky s malými dětmi. Maminky zde mohou přebalit své děti na přebalovacím stole, vyhodit použité plínky do speciálního odpadkového koše a ohřát jídlo v mikrovlnné troubě.

Pohyb, plážový volejbal, fitness, squash
Připravte se na skvělý zážitek a na spalování kalorií zábavnou formou. K aktivnímu odpočinku tady pro vás připravili:

- aquazorbing - chůzi po vodě ve dvouplášťové kouli

- cvičení zumby – jedinečná kombinace aerobního pohybu a latinsko-americké hudby

- aqua-aerobic - cvičení úžasně tvarující postavu

- dva kurty na plážové sporty.

- squash, bowling a fitness - sportovní aktivity, které v našem areálu můžete provozovat i za nepříznivého počasí

Obědy, večeře, občerstvení
Abyste načerpali zpět vydanou energii, je vám k dispozici restaurace s nabídkou poledních menu i klasického jídelního lístku, včetně chutných moučníků. Občerstvit se můžete také v letním altánu a bufetu na terase. V restauraci a bufetu na terase můžete použít k placení hotovost nebo elektronické čipové hodinky.

Více informací včetně popisu všech atrakcí, provozní doby a cen vstupného najdete na webu Koupaliště Flošna.

Autor / zdroj: -red-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.