VOLNÝ ČAS / Hrady a zámky

Zámek Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou pořádá svatební veletrh
 
Autor / zdroj foto: zámek Karlova Koruna

CHLUMEC NAD CIDLINOU

V neděli 20. září otevře zámek pro budoucí snoubence prostory vhodné pro svatební obřad. Budete se moci podívat do zámecké Oranžérie a kaple. Uvidíte nazdobený prostor pro venkovní svatbu a v neposlední řadě také nádherný Mramorový sál, který je pro svatby jako stvořený.

Po celou výstavní dobu tj. od 10 do 17 hodin bude probíhat bohatý doprovodný program - módní přehlídky svatebních a společenských šatů, ukázky líčení a účesů, vazby svatebních kytic, rozhovory s ukázkami práce svatebního koordinátora a mnoho dalšího.

Smyslem veletrhu je představit ucelenou nabídku pro přípravu a realizaci svatebního dne.

Během celé akce si můžete prohlédnout prezentace firem, které nabízejí služby související se svatbou. Snoubenci si zde mohou ujasnit, jak by jejich svatební den mohl vypadat. Nejen pro budoucí snoubence je připravena ochutnávka svatebního cukroví a koláčků. Na nádvoří zámku pro Vás bude v luxusním párty stanu připravena ochutnávka svatebního menu.

Nelze také zapomenout na bohatou tombolu.

Zámek Karlova Koruna věnoval jako hlavní cenu – OBŘAD NA ZÁMKU ZDARMA.

V neděli 20. Září na Vás čeká den plný svatebních a společenských inspirací. Vstupné na program do parku i zámku je ZDARMA.

Autor / zdroj: Lucie Lešová

Reklama

Aktivní Dítě

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.