VOLNÝ ČAS / Bazény, koupaliště

Koupaliště Flošna prodlužuje otevírací dobu
Koupaliště Flošna v Hradci Králové. 
Autor / zdroj foto: Jaroslava Bernhardová

Hradec Králové

S příchodem letních dnů se prodlužuje otevírací doba na venkovním koupališti Flošna.  Od pondělí do pátku bude otevírací doba od 6 do 20 hodin, o víkendech a během svátků se pak brány koupaliště otevřou vždy v 9 hodin.

Koupaliště Flošna otevírá od šesti hodin již několik let především pro ranní plavce, kteří využívají vyhřívaný padesátimetrový bazén ke kondičnímu plavání. Cena vstupného pro dospělé osoby je na jednu hodinu 72 Kč a na dvě hodiny 118 Kč. Zlevněné vstupné, které platí pro děti s výškou od 120 cm, studenty do věku 26 let, seniory nad 62 let a držitele průkazu ZTP a ZTP/P je na jednu hodinu 61 Kč a na dvě hodiny 95 Kč. Nabíjení čipových hodinek nebo zakoupení vstupenek bude probíhat na letních pokladnách, přes recepci Wellness studia Flošna a na automatické pokladně, která je od roku 2022 umístěna ve vstupu do areálu.

Kompletní ceník, který platí pro všechny návštěvníky koupaliště Flošna, je k dispozici na internetových stránkách www.snhk.cz.

Koupaliště Flošna poprvé v této sezóně otevřelo již 18. května, od té doby navštívilo venkovní bazény 11 038 osob. Návštěvníci v nabídce naleznou padesátimetrový plavecký bazén, relaxační bazén s divokou řekou a s masážními lehátky a dětský bazén se dvěma minitobogány. Dále jsou zde k dispozici rychlý tobogán, ke kterému jsou k zapůjčení jednoduše i dvojduše, líná řeka či adrenalinová skluzavka Jump pro odvážné návštěvníky. Venkovní bazény jsou stále vyhřívané na teplotu 26 °C, všechny atrakce jsou v provozu každý den od 9 hodin a jsou zahrnuty v ceně vstupného.

Všem nadšencům míčových her jsou v rámci vstupného stále k dispozici dva kurty na plážový volejbal a stůl na stolní tenis, který je umístěn vedle kurtů nedaleko dětského hřiště s houpačkami, prolézačkami a kolotoči.

Součástí areálu je i squashové centrum, které má v červenci a v srpnu výrazně nižší ceny.

Autor / zdroj: Kateřina Rohlíčková

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.